A A A

בניית אתרים

 • אתר בבנייה
 • בניית אתרים

בנייה היא מילה שכל אחד מכיר. היא תמיד קשורה למרחב, זמן ונוכחות. אתר גם היא מילה מוכרת- מקום שיש בו התרחשות, שאפשר לצאת ולהיכנס ממנו. לצאת כמו שנכנסת או קצת אחרת. בניית אתרים - צירוף מילים זה שייך לתחום היחסית חדש ומאוד מתפתח של עולם האינטרנט.

 

עולם האינטרנט בימים אילו חופף כמעט במאה אחוז את ההתנהלות היומיומית של כל אדם שחי בחברה המודרנית שהמושגים תקשורת, חיפוש, ידע, מהירות, מכירה וקנייה הם מושגי יסוד אצלו.

 

בניית אתרים לפי צרכים וקריטריונים שונים מאפשרים את יצירת המרחב הדינמי והנגיש ביותר לתקשורת ההמונים בימינו אנו. היום, כל אדם הרוצה לקדם מוצר או רעיון יודע היום שבלי האינטרנט הוא פשוט לא קיים.

 

לכן במקביל להתפתחות אהדת הציבור למרחב האינטרנטי גדלה המודעות לאפשרות האינסופית הטמונה ב בניית אתרים שמקדמים נושאים ומכירות אצל קהל יעד אינסופי שהרי כבר סוכם שנקודת הפתיחה של כתיבת מילה במנוע חיפוש היא שבטוח מחפשים משהו... ועל כן כבר נקודת הפתיחה של אדם הרוצה להציג, למתג או למכור מוצר דרך האינטרנט היא טובה.

 

הרוב המוחלט של הציבור אוהבים לתקשר, ומאוד אוהבים להיות השולטים במשחק. האינטרנט מאפשר זאת בצורה החכמה והמתוחכמת ביותר. כל אדם יכול לשבת מול מסך המחשב ובלחיצת קליק של עכבר לפתוח לו דלת לאתר אחד ומשם לאתר אחר.

 

גלישה רכה ומהירה מדבר לדבר מבלי שירגיש שמישהו מכוון את צעדיו. ברגעים ספורים אפשר לבקר במבני אתרים השונים אחד מהשני בתכנים ובעיצוב ואף לשהות בהם במקביל בזכות פתיחת דפים שונים.הרבה יותר מהיר וקליל מביקור באתר בניה או אתר ארכיאולוגי. ובכל זאת איך תעשה העצירה באתר, כיצד יבחר האדם בבית באיזה אתר לשהות – זאת ללא ספק קשור ליכולת בניית אתרים של איש מקצוע.

בניית אתרים מקצועית

כמו בכל דבר מקצוענות היא מילת המפתח להצלחה. כשמחליטים לבנות אתר יש ללמוד את התחום ולהבין את כל האפשרויות השונות. סוגי אתרים שונים והיכולת לקדמם בצורה הטובה ביותר. חשוב מאוד להיות מעודכנים כל הזמן במה קורה עכשיו משום ששוק האינטרנט הוא שוק מהיר וכללי המשחק משתנים מהר ובעקבותיהם ישתנו גם החלטות הנוגעות לבניית אתרים. חשוב מאוד להיות יצירתיים ובעלי מעוף בכל מה שקשור לעיצוב ומיתוג האתר. ההחלטות העיצוביות בבניית האתר הן קריטיות.

 

בבניית אתרים יש חשיבות עיצובית קריטית לפרטים הקטנים. נדגיש שבחירת הפונט והצבעים בדף הבית שווה להצצה מחלון ראווה לחנות ברחוב או בקניון. דף הבית צריך למשוך את גולש להמשיך ולהעמיק את השיטוט לתוך עומק האתר. גודל הקישורים ומיקומם, הכותרות של הדפים השונים אמורות לפתות את המשוטט להתמסר ולהישאר בתוך גבולות האתר ולחקור אותו- לעבור בין דפי האתר השונים.

 

שילוב של גלריית תמונות וכמובן גודל ועיצוב אותיות יקבעו אף הם את כמות הכניסות.

בניית אתרים וקידום אתרים

נדגיש שוב שאדם המבין את המנוף האינטרנטי יעדיף להיעזר בגורם מקצועי שמבין את המורכבות שבבניית אתרים. חשוב מאוד לברור ולחפש איש מקצוע שאמון על המלאכה. כמו בכל תחום שלא מעוגן על ידי כללים ברורים אפשר גם ליפול על חובבנים.

 

צריך לדעת להבחין באיש מקצוע אמין, בעל ניסיון בתחום של בניית אתרים. הגישה בעת בניית אתרים צריכה להתבסס קודם כל על רצונות וצרכי הלקוח מאחר והאתר משקף את אופי הלקוח והמוצר שלו. אך יחד עם זאת לקחת את האחריות על בניית אתר שיצליח וישגשג משום שיכיל בתוכו את כל המפתחות הנחוצים לקידום האתר.

 

קידום אתרים חשוב לא פחות מאשר בניית אתרים. יכול להיות אתר מקסים שמחזיק בתוכו את הסוד לשלום עולמי אך אם הוא לא יקודם על פי כללי המשחק והוא יישאר הרחק הרחק בדף העשרים של מנוע החיפוש של גוגל, אף אחד יגלוש אליו והשלום ימשיך להישאר חלום רחוק. חשוב מאוד להבין כי התוכן חשוב אך חשובה לא פחות בניית תשתית נכונה לקידום האתר.

 • אתרים וכתיבה בעולם הוירטואלי

  היום כל אדם יכול להקים לעצמו אתר בו הוא יכול לחלוק מהגיגיו ורעיונותיו בעולם הווירטואלי שבו גולשים עוד עשרות אלפי אנשים.

 • בניית אתר לעסק

  בניית אתר לעסק זו השקעה משתלמת והיתרון בכך שמקבלים כלי שיווקי באינטרנט לשנים רבות.

 • בניית אתר מטפלים

  דרך נוספת של בניית אתר עבור מטפל הנה  מערכת לבניית אתרים, בשיטת עשה זאת בעצמך. מערכת זאת מאפשרת לכל מטפל לבנות לעצמו אתר על ידי בחירת תבנית קיימת.

 • בניית אתר תדמית

  בניית אתר תדמית מסייעת לעסקים בשיווק באינטרנט. לאחר בניית אתר תדמית חשוב מאד לקדם אותו בגוגל.

 • מערכת לבניית אתרים

  בניית אתר לבד - לצורך בניית אתרים באופן עצמאי ברשת האינטרנט יש מערכת בניית אתרים שהיא מערכת אינטרנטית לבניית אתר עצמי.


 
מאמריו © כל הזכויות שמורות • צרו קשר